Co jest dla Ciebie ważne, gdy myślisz o zarządcy Twojej nieruchomości? Jaką wiedzą i jakimi umiejętnościami powinien się charakteryzować? Jakie cechy i kompetencje posiadać? Jakimi wartościami powinna kierować się osoba, której zdecydował byś się powierzyć swój DOM? My też zadaliśmy sobie te pytania

To NASZE WARTOŚCI:

dla nas oznacza to pełen profesjonalizm w planowaniu i działaniu → zanim podejmiemy się wyzwania, patrzymy na stan obecny, dokładnie analizując potrzeby i możliwości ich realizacji. Podjąć wyzwanie to nie sztuka, sztuką jest mu sprostać. Mierząc siły na zamiary oceniamy nasze możliwości a możemy zdziałać wiele

to dla nas wartość najważniejsza, bo wszystko co związane ze wspólnotą wychodzi od ludzi, którzy ją tworzą. Dążymy do tworzenia świadomych wspólnot, których członkowie komunikują swoje oczekiwania i potrzeby tak, aby zbudować wspólna wizję nieruchomości, w której mieszkają.

to rzecz bezcenna, dokładamy wszelkich starań aby był on częścią Twojej codzienności. Wykorzystując swoją wiedzę i zaangażowanie administrujemy nieruchomością tak aby zapewnić bezpieczne i spokojne jej użytkowanie na możliwie najwyższym poziomie.

szczerość we wzajemnej komunikacji to podstawa budowania dobrych relacji. Dla nas ważna jest przejrzystość i łatwy dostęp do danych i rozliczeń które dotyczą wspólnoty.