O NAS

Co jest dla Ciebie ważne, gdy myślisz o zarządcy Twojej nieruchomości?

Jaką wiedzą i jakimi umiejętnościami powinien się charakteryzować?

Jakie cechy i kompetencje posiadać?

Jakimi wartościami powinna kierować się osoba, której zdecydował byś się powierzyć swój DOM?

My też zadaliśmy sobie te pytania...

Wejdź na moment na naszą stronę główną i wróć tu po chwili... Zastanów się co  Tam widzisz?

 

To co umieściliśmy na stronie głównej to NASZE WARTOŚCI:

 

 PLAN NA PRZYSZŁOŚĆ – dla nas oznacza to pełen profesjonalizm w planowaniu i działaniu → zanim podejmiemy się wyzwania, patrzymy na stan obecny, dokładnie analizując potrzeby i możliwości ich realizacji. Podjąć się wyzwanie to nie sztuka, sztuką jest mu sprostać. Mierząc siły na zamiary oceniamy nasze możliwości a możemy zdziałać wiele

 

PRZYJAZNA WSPÓLNOTA – to dla nas wartość najważniejsza, bo wszystko co związane ze wspólnotą wychodzi od ludzi, którzy ją tworzą. Dążymy do tworzenia świadomych wspólnot, których członkowie komunikują swoje oczekiwania i potrzeby tak, aby zbudować wspólna wizję nieruchomości, w której mieszkają.

 

ŚWIĘTY SPOKÓJ – to rzecz bezcenna, dokładamy wszelkich starań aby był on częścią Twojej codzienności. Wykorzystując swoją wiedzę i zaangażowanie administrujemy nieruchomością tak aby zapewnić bezpieczne i spokojne jej użytkowanie na możliwie najwyższym poziomie. 

 

DANE OD RĘKI- szczerość we wzajemnej komunikacji to podstawa budowania dobrych relacji. Dla nas ważna jest przejrzystość i łatwy dostęp do danych i rozliczeń które dotyczą wspólnoty.

 

ZAPRASZAMY – Dorota Antoniak i Joanna Król

Licencja zawodowa nr 22891.

Członkostwo w Dolnośląskim Stowarzyszeniu Zarządców i Administratorów Nieruchomości "DOSZAN" (oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości)

Stosujemy Kartę Praw Klienta http://www.pfrn.pl/page/160